Wie is wie

Leiding

Emmanuel Lootens

Emmanuel Lootens

Algemeen directeur
emmanuel.lootens@de-vierklaver.be
0473 11 72 90
Jef Stroo

Jef Stroo

Hoofd zorg en ondersteuning
jef.stroo@de-vierklaver.be
09 321 91 28
Danny de Sloover

Danny de Sloover

Hoofd financiën en administratie
danny.desloover@de-vierklaver.be
09 321 91 25

Teamcoaches

Serge Belpaeme

Serge Belpaeme


Teamcoach huizen 2 en 4, huizen 1 en 3
serge.belpaeme@de-vierklaver.be
09 321 91 34
Els Myny

Els Myny

teamcoach huizen 7/4 en 7/6, logistiek
els.myny@de-vierklaver.be
050 72 86 54
Ria Despiegelaere

Ria Despiegelaere

teamcoach huizen 6 en 8, huis 7/9
ria.despiegelaere@de-vierklaver.be
09 321 91 37
Sylvie Van den Abeele

Sylvie Van den Abeele

teamcoach ondersteuningsteams
sylvie.vandenabeele@de-vierklaver.be
050 72 86 53
Els Versteele

Els Versteele

teamcoach logistiek Landegem
els.versteele@de-vierklaver.be
09 321 91 37
Chris Van den Abeele

Chris Van den Abeele

teamcoach ondersteuningsteams
chris.vandenabeele@de-vierklaver.be
09 321 91 32

Ondersteunende diensten

tom

Tom Demeulenaere

HR / Kwaliteitscoördinator
tom.demeulenaere@de-vierklaver.be
09 321 91 26
Thomas Lenaerts, ortho-agoog

Thomas Lenaerts

ortho-agoog
thomas.lenaerts@de-vierklaver.be
050 72 86 51
Jan Noterdaeme

Jan Noterdaeme

maatschappelijk assistent
jan.noterdaeme@de-vierklaver.be
09 321 91 23 of 050 72 86 58
Jolien Wulteput

Jolien Wulteput

ortho-agoog
jolien.wulteput@de-vierklaver.be
09 321 91 21

Individuele begeleiding

Heidi Neyt

Heidi Neyt

Individuele begeleiding
heidi.neyt@de-vierklaver.be
0477 19 18 71
ariane

Ariane De Smet

Individuele begeleiding
ariane.desmet@de-vierklaver.be
050 72 86 53